+420 567 124 201 office@kronospan.cz

Jihlava CUP 2024 – Tenisový turnaj vozíčkářů

Jihlava CUP 2024 – Tenisový turnaj vozíčkářů pořádal TJ SOKOL Bedřichov Jihlava  29. – 30. června 2024. Jednalo se již o třetí ročník turnaje, a stejně tak, jako u předchozích dvou, byl i tentokrát Kronospan partnerem této akce. Turnaje se zúčastnilo 11 borců z České republiky a mezi nimi i jedna žena. Díky dostatečnému počtu hráčů se mohl konat také turnaj ve čtyřhře a nikoho neodradilo ani horké počasí, které celý víkend panovalo. Účastníci turnaje byli rozlosováni klasicky do soutěžního pavouka. Vítězem turnaje ve dvouhře se stal Michal Stefanu, který ve finále porazil Tomáše Jochymka. Ve čtyřhře vyhrála dvojice Gregor, Stefanu, která porazila dvojici Jochymek, Fiala. Samozřejmě všem vítězům gratulujeme, ale náš obdiv patří všem zúčastněným, kteří se perou s osudem s tenisovou raketou v ruce.